Pass ja meistristaatus

Sarnaselt rahvusvahelise pikamaasuusatajate sarjaga Worldloppet on ka Estoloppeti (EL) sarjal oma pass, kuhu saab koguda templeid läbitud maratonide kohta.

Seejuures müüme kahte liiki passe - must pass, kuhu saab koguda templeid läbitud pikkade distantside kohta ja helesinine pass, kuhu saab koguda templeid läbitud lühikeste distantside kohta.


EL passe müüme ja tembeldame iga EL maratoni stardi/finišipaigas nn Estoloppeti lauas, mis on tavaliselt sekretariaadi läheduses. Pass maksab 5 EUR-i .

Passiomanikud, kes on läbinud 12 korda Estoloppeti sarja maratonid (ainult pikad distantsid või ainult lühikesed distantsid) kusjuures iga sarja kuuluvat maratoni 2 korda, saavad ESTOLOPPET MEISTRI nimetuse ning sellega kaasneva nimelise medali ja tunnistuse (pikkade distantside puhul kehtivad kõik alates 1998. a sõidetud maratonid ning lühidistantside puhul kehtivad kõik alates 2018. a sõidetud maratonid).

 

Palume passidesse tulemuste kandmiseks tulla passilauda koheselt toimunud maratoni järgselt!!!

Passide tagantjärele täitmine (varasematest hooaegadest tulemuste sisse kandmine) on võimalik kokkuleppel ning täidetakse sportos.eu ja Estoloppet tulemuste alusel. 

 

ESTOLOPPET  PASSIOMANIKUD 2022 september seisuga - PIKK MAA JA LÜHIKE MAA.xlsx

ESTOLOPPET MEISTRID 2022 september seisuga.xlsx

 

 

 

   ...