Pass ja meistristaatus

Sarnaselt rahvusvahelise pikamaasuusatajate sarjaga Worldloppet on ka Estoloppeti (EL) sarjal oma pass, kuhu saab koguda templeid läbitud maratonide kohta.

Seejuures müüme kahte liiki passe - tumesinine pass, kuhu saab koguda templeid läbitud maratoni distantside kohta ja helesinine pass, kuhu saab koguda templeid läbitud poolmaratoni distantside kohta.


EL passe müüme ja tembeldame iga EL maratoni stardi/finišipaigas nn Estoloppeti lauas, mis on tavaliselt sekretariaadi läheduses. Pass maksab 5 EUR-i .

Passiomanikud, kes on läbinud 12 korda Estoloppeti sarja maratonid (ainult maratoni distantsid või ainult poolmaratoni distantsid) kusjuures iga sarja kuuluvat maratoni 2 korda, saavad ESTOLOPPET MEISTRI nimetuse ning sellega kaasneva nimelise medali ja tunnistuse (maratoni distantside puhul kehtivad kõik alates 1998. a sõidetud maratonid ning poolmaratoni distantside puhul kehtivad kõik alates 2018. a sõidetud maratonid).

 

Palume passidesse tulemuste kandmiseks tulla passilauda koheselt toimunud maratoni järgselt.

Passide tagantjärele täitmine (varasematest hooaegadest tulemuste sisse kandmine) on võimalik kokkuleppel ning täidetakse sportos.eu ja Estoloppet tulemuste alusel. 

 

ESTOLOPPET MEISTRID 2024

ESTOLOPPET  PASSIOMANIKUD 2024

 

 

 

 

Suurtoetajad
Connecto
Määrdepartner
Skiwax
Suusapartner
Sportland
Madshus
Autopartner
Mariine Auto
Meediapartner
Sky Media
Toetajad
Eesti Pagar
Estmare
Enervit
Vytautas
Rajamasinad tangib
Jetoil
Estoloppeti riietab
Craft
Laste suusatamist toetab
Farmi
Koostööpartnerid
Eesti Terviserajad
Eesti Suusaliit
   ...