Pass ja meistristaatus

Sarnaselt rahvusvahelise pikamaasuusatajate sarjaga Worldloppet on ka ESTOLOPPET sarjal oma pass, kuhu koguda templeid läbitud maratonide kohta.

Seejuures müüme kahte liiki passe - must pass, kuhu saab koguda templeid läbitud pikkade distantside kohta ja helesinine pass, kuhu saab koguda templeid läbitud lühikeste distantside kohta.


Estoloppet passe müüme ja tembeldame iga EL maratoni stardi/finišipaigas nn Estoloppeti lauas, mis on tavaliselt sekretariaadi läheduses. Pass maksab 5 EUR-i .

Passiomanikud, kes on läbinud 12 korda ESTOLOPPET sarja maratonid (ainult pikad distantsid või ainult lühikesed distantsid) kusjuures iga sarja kuuluvat maratoni 2 korda, saavad ESTOLOPPET MEISTRI nimetuse ning sellega kaasneva nimelise medali ja tunnistuse (pikkade distantside puhul kehtivad kõik alates 1998. a sõidetud maratonid ning lühidistantside puhul kehtivad kõik alates 2018. a sõidetud maratonid).

 

Palume passidesse tulemuste kandmiseks tulla passilauda koheselt toimunud maratoni järgselt!!!

Passide tagantjärele täitmine (varasematest hooaegadest tulemuste sisse kandmine) on võimalik kokkuleppel ning täidetakse sportos.eu ja Estoloppet tulemuste alusel. 

 

Estoloppet Meistrid 2020 detsember seisuga.xlsx

Estoloppet passiomanikud 2020 detsember seisuga - PIKK MAA ja LÜHIKE MAA.xlsx


 

Rajamasinad tangib
Jetoil
Rajatehnika liigub
KUBOTA
Rajatehnika
Stokker
Määrdepartner
Skiwax
Estoloppeti riietab
Craft
Energiapartner
Enervit
Koostööpartnerid
ESTMARE
ENIMA
VÄO PAAS
Eesti Pagar
Eesti Terviserajad
Saare Piim
Bitboard
Synlab
Kultuurkapital
Lastesõitude toetaja
Saare
Alutaguse Seikluspark
   ...