Registreerumine 2016 hooajaks avatud!

09.11.2015

Autor: Kaimo Puniste

Estoloppet 2016 registreerumine on nüüd avatud. Võimalik on registreeruda korraga kõigile etappidele või valitud lemmikutele, samuti on võimalik registreeruda võistkondi, sõpruskondi, mees- ja naiskondi. Selleks valige team arvestus.

2016 hooajal tervitab Estoloppet Teid omas vanas headuses, kokku on kalendris kuus maratoni, millest FIS kalendrisse kuuluvad Alutaguse ja Tartu Maraton.

Sarja üldkogu kinnitas enne tulevat hooaega järgmised uuendused:

1. Rajal tunnete ära tõelised meistrid, vähemalt 5-kordsetele Estoloppet meistristaatuse omanikele on ette nähtud läbi hooaja kasutusel olevad särknumbrid.

2. Lastesõitude registreerimine toimub nädala jooksul enne võistlust kodulehel, laste võistlusele on sellel hooajal õla alla pannud Saare Foods. Ootame kõiki lapsi Saare lastesõitudele, peale võistlust korraldab lõbusaid mänge suuskadel Suusabussi toimekas meeskond.

3. Kõikidel maratonidel on märgitud prügialad, kus on lubatud geeli- jm pakendeid maha visata, palume neid austada. Vähendame kevadisi koristustalgusid ja hoiame loodust.

4. Stardigruppidesse määramisel arvestatakse prioriteetsena eelmise aasta sama maratoni tulemust, mis annab võimaluse erinevate sõidustiili fännidele startida grupis mis vastavab nende võimetele.

5. Esmakordselt 2016. aastal jagatakse punkte kõigi etappide vahefinišide esimesele 5-le kiiremale.

6. Maratoni ärajäämise korral kompenseeritakse järgmisesse aastasse 25% osalustasust.

 

Tuleval hooajal on Estoloppetile truuks jäänud kõik senised toetajad ja liitunud mitmed uued. Eriline tänu meie suurtele abilisetele: Skiwax, ActualPrint, Postimees, Saare Foods, Enevit ja Craft. 

 

Ootame kõiki registreeruma, näeme 2016. a maratonidel!

 

Suurtoetajad
Connecto
Määrdepartner
Skiwax
Suusapartner
Sportland
Madshus
Autopartner
Mariine Auto
Meediapartner
Sky Media
Toetajad
Eesti Pagar
Estmare
Enervit
Vytautas
Rajamasinad tangib
Jetoil
Estoloppeti riietab
Craft
Laste suusatamist toetab
Farmi
Koostööpartnerid
Eesti Terviserajad
Eesti Suusaliit
   ...