Anti Saarepuu Skiwax-ist: Pakume taas suusahoolde koolitust

24.09.2015

Aastapäevad Eesti suusahooldeturul tegutsenud firma Skiwax Europe OÜ on mõtetega juba uues talves ja pakub oktoobri alguses taas omapoolset koolitust. 6.oktoobril kella 18-st oma esinduses Regati pst 1, Pirita olümpiakeskuses. Sedakorda on erikülaliseks Jaapani firma Gallium, kelle õpetussõnad ja praktilised nõuanded on mõeldud suusatajate laiale ringile. Koolitus on tasuta ja tulla võib igaüks!

"Tahame ka algaval hooajal olla avatud ja abivalmis kõigile, kes uuel talvelgi suusasõite tegema hakkavad. Koostöös Eesti Suusaliiduga hoolitseme muidugi ka meie paremiku varustamise eest hooldevahenditega, tuues nendeni iga meie poolt pakutava toote kõige värskema info. Kuid, nagu näitas eelmine hooaeg, on meil avar ja mitmekülgne tegevuspõld ka aina enam suureneva harrastusuusatajate väe hulgas. Samuti ootame, et meie poole pöörduks abi saama ka enam koolide õpetajaid, noortetreenereid, suusahuvilisi lapsevanemaid, kes tahavad oma laste suusaoskust parandada.
Nii et - võtke aga julgesti meiega ühendust ja usun, et leiame teile sobiva ja soodsa pakkumise.." avab Skiwax–i tegevuse põhimõtteid nüüdseks siis suusahooldusmaailma suundunud endine Eesti suusakoondise liige Anti Saarepuu . 
Kindlasti kujuneb heaks vahetuks kontaktiks ka see välja pakutud koolitus, mida ilmestab siinkohal see firma Gallium ehk pisut omapärase lähenemisnurgaga reklaambännergi ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artikkel pärineb Kaarel Zilmeri blogist: http://suusatades.weebly.com/anti-saarepuu-skiwax--ist-pakume-taas-suusahoolde-koolitust.html

Suurtoetajad
Connecto
Määrdepartner
Skiwax
Suusapartner
Sportland
Madshus
Autopartner
Mariine Auto
Meediapartner
Sky Media
Toetajad
Eesti Pagar
Estmare
Enervit
Vytautas
Rajamasinad tangib
Jetoil
Estoloppeti riietab
Craft
Laste suusatamist toetab
Farmi
Koostööpartnerid
Eesti Terviserajad
Eesti Suusaliit
   ...