Pühapäeval sõidetakse vabatehnikas 17. Tamsalu-Neeruti maraton

27.01.2015

Tamsalu-Neeruti maratoni rajakaart

Estoloppeti suusasarja teine etapp peetakse käesoleva nädala pühapäeval Tamsalus. Valida saab vastavalt võimetele 46 km ja 25 km pikkuste distantside vahel. Start pikemale trassile antakse kell 11:00 ja lühemale kell 12:00.  Suusavõistlus Mini Estoloppet saab alguse kell 11:15 Tamsalu suusastaadionil.

17. Tamsalu-Neeruti maratoni peakorralaja Vahur Leemets peab rajal valitsevaid lumeolusid heaks. “Umbes 80 protsenti distantsist on väga hea lumekatte all, kuid on ka mõned kehvemad kohad, mille kallal rajameister veel tööd teeb,” ütles Leemets.

Mehe sõnul on suusapeo õnnestumise taga üle 60 vabatahtliku  Tallinnast, Kadrinast, Rakverest, Tartust, Tallinnast ning isegi Haapsalust. “Tõsisem ettevalmistustöö algas kuskil novembrist, kui sai koostööpartneritega hakata sõlmima esimesi konkreetseid kokkuleppeid.  Suurim muudatus on võistluskeskuse uus asukoht Tamsalu spordihoones. Otsustasime sel korral lihtsalt õuest tuppa kolida ja seda peamiselt osalejate mugavuse huvides,” ütles Leemets ja lisas, et ürituse ajal on kättesaadavad ka spordihoone kõik muud teenused, kuid seda juba eraldi hinnakirja alusel.  

Ajakava:

 

  •          46 km ühisstart kell 11.00
  •          25 km ühisstart kell 12:00
  •          Mini Estoloppet kell 11:15 Tamsalu suusastaadionil
  •          Lastehoid ja lumemängud 11:15 - 16:00


 

 

Suurtoetajad
Connecto
Määrdepartner
Skiwax
Suusapartner
Sportland
Madshus
Autopartner
Mariine Auto
Meediapartner
Sky Media
Toetajad
Eesti Pagar
Estmare
Enervit
Vytautas
Rajamasinad tangib
Jetoil
Estoloppeti riietab
Craft
Laste suusatamist toetab
Farmi
Koostööpartnerid
Eesti Terviserajad
Eesti Suusaliit
   ...