Uudne võimalus! Järelregistreerimine 31. Viru Maratonile

22.01.2015

Foto: Tarmo Haud

Hea 31. Viru Maratonil osaleda soovija!

Kui Sa ei jõudnud ennast kirja panna 21. jaanuari hilisõhtuks, mil lõppes registreerumise II voor, siis on Sul võimalus seda teha alates tänasest (22. jaanuarist) järelregistreerimise kaudu aadressil http://www.estoloppet.ee/et/registreerumine.

Järelregistreerimine tähendab seda, et Sul on võimalus kodulehe kaudu ennast maratonile kirja panna juba enne maratonipäeva. Järelregistreerimisel kehtivad kohapealse registreerimise hinnad ning registreeringu eest tuleb tasuda kohapeal asuvas sekretariaadis sularahas. Selline eelnevalt enda kirjapanemine tagab kiirema asjaajamise ning osalejale väiksema ajakulu. Kui oled ennast eelnevalt kodulehe kaudu registreerinud, siis pead sekretariaadis ütlema ainult oma nime, tasuma stardimaksu ning sulle väljastatakse stardinumber.

Selline uudne lahendus võimaldab ennast kirja panna näiteks ka maratonile sõites kasutades selleks oma nutitelefoni!

Järelregistreeringu teinud inimesi ei kuvata esialgses stardinimekirjas.

Võimalik on registreeruda ka kohapeal. Kohapealne registreerumine toimub samuti arvuti teel ning selleks peab registreeruja teadma oma isikukoodi. Peale registreerumist tuleb osalustasu sularahas maksta sekretariaati ning sealt väljastatakse võistlusnumber.

Uuendused registreerumisprotsessis on sisseviidud seetõttu, et vähendada kohapealseid järjekordasid ning tagada andmete õigsus.

Meeldiva kohtumiseni suusarajal!

Estoloppeti korraldusmeeskond

   ...