Estoloppeti suusamaratonide sari ootab registreerujaid

22.10.2014

Esimene lumi Alutagusel Foto:Timo Juursalu

Pikamaasuusatajate sari Estoloppet avaldas uue hooaja võistluskalendri ning avas registreerumise veebilehel www.estoloppet.ee.  Soodustingimustel saab end kogu sarjale kirja panna kuni 12. detsembrini. 

Estoloppeti juhtimise teatepulga andis Indrek Kelk üle seni Alutaguse Maratoni korraldanud Robert Peetsile, kes lubab võistluste juurde tuua uusi ideid ja muuta sarja ühtsemaks.  Peetsi sõnul on sellest hooajast kõik Estoloppeti etapid rahvusvahelises FIS suusakalendris. 
“Anname korraldajatena endast maksimumi, et kõik võistlused võimalikult heal tasemel läbi viia. Esimeste muudatustena võiks välja tulla näiteks tugevaimate sportlaste GPS-jälgimise kõigil maratonidel, ajavõtuga vahefinišite loomise ja 25-le sarja parimale suusahundile personaalse stardikoha tähistamise,” tõi Peets vaid mõned näited.

Lihtsamaks muudetakse ka võistkondade registreerimine, et motiveerida erinevaid klubisid ja sõpruskondi ühise eesmärgi nimel rajale pingutama tulema. Võistkonna moodustamiseks ei pea enam kõiki liikmeid kogu sarjale registreerima, piisab juba sellest, kui igal etapil on oma meeskonna eest väljas vähemalt kolm liiget.

 “Senisest suuremat tähelepanu pöörame ka Mini Estoloppeti rajal sportijatele, kellele jätkub suuskadel tegevust pea kogu päevaks. Suusabussi tublid instruktorid sisustavad põnevate mängudega laste aega samal ajal, kui vanemad pikemal suusarajal sõitu naudivad,” lisas Peets.

 Estoloppeti sarja juht rõhutas, et eelmisel hooajal ära jäänud maratonidele registreerunud saavad kuni 12. detsembrini end kirja pannes lisasoodustuse. “Tegemist on juba süsteemis ees ootava n-ö krediidiga, mis rakendub isikukoodi sisestamisel automaatselt,” täpsustas  Peets.  
 

Lisateave: 

Robert Peets 

Estoloppet sarja juht
helista: +372 556 810 84
kirjuta: robertpeets@gmail.com

   ...