Tamsalu-Neeruti maraton toimub Alutaguse suusaradadel

27.02.2024

Foto: Tarmo Haud

Selle nädala pühapäeval toimuv 25.Tamsalu-Neeruti maraton ootab kõiki suusasõpru Alutagusele, kus peetakse maha järjekordne Estoloppeti suusapidu. Päeva esimesed suusasõidud toimuvad lastele, mille juhatab sisse Suusabussi suusatund. Maratoni start on kell 11:00 ja poolmaratoni start antakse 10 minutit hiljem.

Suusapäeva peakorraldaja Vahur Leemets innustab talispordisõpru Ida-Virumaale tulema uutmoodi rada uudistama. „Keerame harjumuspärase raja nii-öelda pea peale ning loomulikult saab selle läbida ka meie suusasündmusele omaselt vabatehnikas. Hetkel oleme maha märkimas 11 km ringi, mida tuleb siis vastav arv kordi läbida. Olud on Pannjärvel talvised ja koostöös kohalike talispordifännidega püüame seda ka nädala jooksul jõudumööda Estoloppeti sotsiaalmeedias näidata,“ ütles Leemets.

 

Viimased uudised otse sündmuste keskelt toob suusasõpradeni Estoloppeti Lumestuudio #5 1.märtsil kell 18.00, kus Vahur Teppan intervjueerib maratoniga Alutagusele kolinud Vahur Leemetsa ja uurib, mis seis on rajaga vähem kui kaks päeva enne järjekordset suusapidu. Otselülitust Alutagusele saab näha Estoloppeti Facebooki lehel.

 

Tamsalu-Neeruti maratoni ajakava:

 

09.00 avatakse võistluskeskus, stardimaterjalide väljastamine

10.00 Suusabussi suusatund lastele

10.30 Farmi lastesõidud

11.00 maratoni start (33 km)

11.10 poolmaratoni start (11 km)

Suurtoetajad
Connecto
Määrdepartner
Skiwax
Suusapartner
Sportland
Madshus
Autopartner
Mariine Auto
Meediapartner
Sky Media
Toetajad
Eesti Pagar
Estmare
Enervit
Vytautas
Rajamasinad tangib
Jetoil
Estoloppeti riietab
Craft
Laste suusatamist toetab
Farmi
Koostööpartnerid
Eesti Terviserajad
Eesti Suusaliit
   ...