24. Tallinna suusamaraton ootab suusasõpru rajale

23.02.2022

Lisatud foto: Adam Illingworth

Sel laupäeval toimub juba Estoloppeti sarja viies etapp, 24. Tallinna suusamaraton. Kõrvemaale oodatakse läbima 38 km ja 19 km distantsi maratone, lisaks toimuvad ka lastesõidud.

 

„Vastavalt valitsuse uuele korraldusele kaotati ära COVIDi tõendi nõue kõigile õues toimuvatele üritustele ja tegevustele ehk kõik suusasõbrad on oodatud Kõrvemaale stardijoonele. Toimuvad nii 38 km põhidistants, kus läbitakse kaks ringi, kui ka 19 km lühike distants ehk läbitakse üks ring,” sõnas Tallinna suusamaratoni peakorraldaja Raivar Vaher. 

 

Vaher sõnul on ilmaolud siiani igati soosivad olnud ehk võistluspäeval on oodata rahuldavat rada. „Lume pärast me muretsema sel aastal õnneks ei pea. Eelmistel aastatel on meid kimbutanud kehvad lumeolud ja koroonaviirus, kuid sel aastal saame suusasõpru igati suurepärase maratoniga rõõmustada,” on Vaher laupäevase maratoni pärast elevil. Ta lisas, et kuni kolmapäeva õhtuni saab võistlusele soodushinnaga registreerida. Samuti saab registreeruda ka võistluspäeval kohapeal.

 

Kogu Tallinna maratoni korraldusmeeskond paneb inimestele südamele, et haigustunnuste ilmnemisel mitte maratonile tulla.

 

Estoloppeti sarja V etapp, 24. Tallinna suusamaratoni 38 km põhidistants toimub sel laupäeval, 26. veebruaril algusega kell 11.00 ning 19 km distants kell 11.15. Lastesõidud algavad kell 11.20.

 

 

Suurtoetajad
Embach
Connecto
Eesti Kultuurkapital
Toetajad
Estmare
Liigume
Eesti Pagar
Määrdepartner
Skiwax
Rajamasinad tangib
Jetoli
Estoloppeti riietab
Craft
Joogipartner
Vytautas
Energiapartner
Enervit
Laste suusatamist toetab
Farmi
Vudila
Koostööpartnerid
Eesti Terviserajad
Eesti Suusaliit
   ...