23. Tamsalu-Neeruti maraton meelitab mõnusalt lumise rajaga

02.02.2022

Lisatud foto: " 22. Tamsalu-Neeruti Suusamaratoni start", Adam Illingworth

23. Tamsalu-Neeruti maraton ootab sel laupäeval suusasõpru 42 km ja 21 km pikkustele maratonidele. Vastavalt valitsuse piirangutele peavad täiskasvanud osalemiseks esitama kehtiva COVID-tõendi vaktsineerituse või haiguse läbipõdemise kohta. Alla 18-aastased COVID-tõendit näitama ei pea.

 

„Rada on meil mõnusalt lumine. Vahepeal sadas siin kohati 30-40 cm lund juurde, rajapõhi on olemas ning vaja veel see üle käia. Nädalavahetuseks lubab ka ideaalset suusatamise ilma, seega ootame kõiki huvilisi laupäeval sõitma. Toimuvad nii 42 km põhidistants, 21 km pikkune poolmaraton, lisaks ka lastesõidud,“ kutsus 23. Tamsalu-Neeruti maratoni peakorraldaja kõiki suusatama, lisades, et võistlusele soodushinnaga registreerimine kehtib kuni kolmapäevani õhtuni. Samuti saab registreeruda kohapeal ka võistluspäeval.

 

Hetkel kehtivate piirangute kohaselt saavad suusamaratonist osa võtta ainult need täiskasvanud, kel on esitada ürituse päeval kehtiv COVID-tõend vaktsineerituse või haiguse läbipõdemise kohta. 12-18-aastased ja 2021/2022. õppeaastal 19-aastaseks saavad haigustunnusteta lapsed ja noored COVID-tõendit näitama ei pea, kui nad õpivad üldhariduskoolis või kutseõppeasutuses, kuna neil on üldjuhul võimalus osaleda koolides mitu korda nädalas toimuvatel kiirtestimisel.

 

Kogu Tamsalu-Neeruti maratoni korraldusmeeskond paneb inimestele südamele, et haigustunnuste ilmnemisel mitte maratonile tulla.

 

Estoloppeti sarja II etapp, 23. Tamsalu-Neeruti maratoni 42 km põhidistants toimub sel laupäeval, 5. veebruaril algusega kell 11.00 ning 21 km distants kell 11.15. Lastesõidud algavad kell 11.20.

 
Suurtoetajad
Connecto
Määrdepartner
Skiwax
Suusapartner
Sportland
Madshus
Autopartner
Mariine Auto
Meediapartner
Sky Media
Toetajad
Eesti Pagar
Estmare
Enervit
Vytautas
Rajamasinad tangib
Jetoil
Estoloppeti riietab
Craft
Laste suusatamist toetab
Farmi
Koostööpartnerid
Eesti Terviserajad
Eesti Suusaliit
   ...