Estoloppeti hooaja avastart juba sel laupäeval

27.01.2022

Lisatud foto: Adam Illingworth

Estoloppeti uue hooaja avastart toimub sel laupäeval, 29. jaanuaril, mil toimub 36. Viru Maraton. Hetkel kehtivate piirangute kohaselt saavad suusamaratonist osa võtta ainult need, kel on esitada kehtiv COVID tõend.

 

„Hetkel on valitsuse poolt seatud piiranguks, et 36. Viru Maratonil osalemiseks tuleb 18-aastastel ja vanematel esitada vaktsineerituse või COVID-19 läbipõdemise tõend. Eks me ikka saame omajagu kirju ja kõnesid, et miks ei võiks lubada ka neid, kes esitavad negatiivse PCR või antigeeni kiirtesti tulemuse. Praegu on aga otsus selline ning oleme rõõmsad, et lund on ja saame maratoni korraldada,“ sõnas 36. Viru Maratoni peakorraldaja Evi Torm.

 

Peakorraldaja sõnul ootab laupäeval Mõedakul suusasõpru 42 km põhidistants, 21 km pikkune poolmaraton, lisaks ka lastesõidud. „Lund on meil kenasti, rajapõhi on olemas ning rada on enam-vähem sama, mis eelmisel aastal. Ka registreerijaid on hetkel tublisti üle 500 koos lastega ning huviliste arv aina kasvab. Seega kel vähegi võimalus, siis tulge ja lustige suusarajal,” julgustas Torm inimesi suusatama, kelle sõnul kehtib võistlusele soodushinnaga registreerimine kuni kolmapäevani õhtuni. Samuti saab registreeruda kohapeal ka võistluspäeval.

 

Kogu Viru Maratoni korraldusmeeskond paneb inimestele südamele, et haigustunnuste ilmnemisel mitte maratonile tulla.

 

Estoloppeti sarja I etapp, 36. Viru Maratoni 42 km põhidistants toimub sel laupäeval, 29. jaanuaril algusega kell 11.00 ning 21 km distants kell 11.20.

 
Suurtoetajad
Connecto
Määrdepartner
Skiwax
Suusapartner
Sportland
Madshus
Autopartner
Mariine Auto
Meediapartner
Sky Media
Toetajad
Eesti Pagar
Estmare
Enervit
Vytautas
Rajamasinad tangib
Jetoil
Estoloppeti riietab
Craft
Laste suusatamist toetab
Farmi
Koostööpartnerid
Eesti Terviserajad
Eesti Suusaliit
   ...