35. Viru Maraton ootab valitsuse otsust ja pikendas soodushinnaga registreerumist kuni reede hilisõhtuni

19.01.2021

Evi Torm - "Pildid suusarajalt"

Paralleeleselt valitsuse otsuse ootamisega korraldamise osas, käivad hoogsad ettevalmistused Viru maratoniks. Samuti pikendati soodushinnaga registreerumist kuni reede õhtuni.

„Lõpuks ometi on lumi maha tulnud ja seda jätkub kenasti igale poole üle Eesti. Ettevalmistused Viru maratoniks on juba pikemalt aega olnud täies hoos - raja põhjad on sissesõidetud, rada on paigas ja ka muud maratoniga seotud ettevalmistused käivad. Kui nüüd ilm peab, siis selle poolest lubab tulla väga kena maraton,” rõõmustas 35. Viru Maratoni peakorraldaja Evi Torm. „Samas hetkel tuleb veel oodata valitsusepoolset otsust, mis peaks saabuma juba lähiajal. Sellest tulenevalt pikendasime soodushinnaga registreerumist reede õhtuni,” lisas Evi Torm optimistlikult.

 

35. Viru maraton on Estoloppeti maratonide sarja järjelt juba 101 suusamaraton, kus suusatajad saavad end Mõedakul proovile panna nii 42 km ja 21 km pikkustel radadel. Evi Tormi sõnul on sel aastal oodata mõningaid muudatusi Viru maratoni rajaplaanis. „Oleme muutnud natuke raja lõpuosa, kuhu kõiki mägesid ja tõuse sel korral sisse ei pannud ehk rada on võrreldes varasemate aastatega grammi võrra kergem,” kirjeldas Evi Torm uuendusi rajalt.

 

Estoloppeti sarja peakorraldaja Raivar Vaher lisas omalt poolt, et hetkel oodatakse pingsalt valitsusepoolset otsust spordivõistluste korraldamise osas värskes õhus ning loodetavasti kuulutab valitsus täpsema olukorra ja kehtivad piirangud välja juba sel neljapäeval, et harrastussportlastele suusamaratonide hooaeg avatuks kuulutada. 

„Sel põhjusel oleme pikendanud Viru maratonile soodushinnaga registreerumist kuni reede õhtuni ning jagame kohe esimesel võimalusel osalejatele täpsemat infot,” lausus Vaher.

 

 

Estoloppet sari koondab endas kuut suusamaratoni, mis populariseerib suusasporti kui meeldivat, looduslähedast ja keskkonnasõbralikku vaba aja veetmise viisi. MTÜ Estoloppet sarja kuuluvad Viru Maraton, Alutaguse Maraton, Tamsalu-Neeruti Maraton, Tartu Maraton, Tallinna Suusamaraton ja Haanja Maraton.

 

Lisainfo:

Estoloppet MTÜ

info@estoloppet.ee

www.estoloppet.ee

Facebook: www.facebook.com/estoloppet/

   ...