Lumerohke Haanja ootab suusatajaid hooaega lõpetama

26.02.2019

Evelyn Vanamb: "Kohalikud Haanja mehed suuski ettevalmistamas"

Sel laupäeval toimub 44. Haanja suusamaraton, mis on ühtlasi Estoloppeti sarja viimane maraton sel aastal. Proovile saab end panna nii 42-kilomeetrisel kui ka lühemal, 22-kilomeetrisel distantsil. Maratoni jätkuüritused muudavad nädalavahetuse aga tõeliseks suusapeoks. 

 Hoolimata sulailmast, mis on suuremast osast Eestist juba lume viinud, on Haanjas veel tõeline talv. Klassikastiilis läbitav maraton on hea võimalus viimaste suusailmade nautimiseks kaunis looduses ning hooajale väärika punkti panemiseks. Väikseid spordisõpru rõõmustavad sel päeval lastesõidud.

 

Pärast maratoni oodatakse suusatajaid ja nende sõpru teatri- ja muusikaõhtule, et lisaks kehale saaks kosutust ka vaim. Järgmisel päeval toimub aga suusamatk, mille rahulik tempo annab võimaluse maastikku ja ilma imetleda nii lihtsalt matkasõpradel kui ka eelmisel päeval raja vihisedes läbinud suusatajatel.

Lisainformatsiooni saab lehelt www.estoloppet.ee ja Haanja maratoni Facebooki lehelt.

 

 

Suurtoetajad
Embach
Connecto
Eesti Kultuurkapital
Toetajad
Estmare
Liigume
Eesti Pagar
Määrdepartner
Skiwax
Rajamasinad tangib
Jetoli
Estoloppeti riietab
Craft
Joogipartner
Vytautas
Energiapartner
Enervit
Laste suusatamist toetab
Farmi
Vudila
Koostööpartnerid
Eesti Terviserajad
Eesti Suusaliit
   ...