Ava võistluse menüü
Üldinfo Üldjuhend Virtuaalsõidu juhend Avatud Raja juhend Teatemaratoni juhend Registreerunud Tulemused Kommentaarid

Kommentaarid

49. Tartu Maraton

Kommentaare kokku: 30
Jessica Willoughby, 23.05.2023 10:22
I'm very happy to be one of those writing positive comments about credit companies; because prior to me contacting Jerrylink Credit Group, I had actually tried different credit companies to no avail. Jerry was very helpful and responsive through the whole process. They helped me erase bankruptcy, late payments, inquiries, collections, charge-offs, card debts and raised my credit scores to excellent across all three bureaus. Are looking to fix your credit, I strongly recommend Jerrylink Credit Group. You can look them up for contact details or write them via jerrylinkgroup@gmail.com.
Evelyn Davis, 12.05.2023 04:48
Thank you so much 760Plus Credit Score for helping me increase my credit score and delete derogatory remarks. It took just within 2 weeks for them to get my credit back to excellent. Now I've been pre-approved for a mortgage loan and I'm currently home shopping! It's a dream come true and a personal goal accomplished with your help. THANKS! I'm recommending them to any person in dire need of a credit fix (760pluscreditscore @ gmail . com). You can thank me later!
Scott Lovely, 08.05.2023 12:33
Need an expert to fix your bad credit? Then 760PLUS CREDIT SCORE is highly recommended. I had very poor credit and could not get a car loan, but when I came across 760Plus on Reddit, my problems were solved. They helped me remove all the irregularities and increased my score to 780, 791, and 775. Our new car has made life a lot easier. You can contact them by email: 760PLUSCREDITSCORE@GMAIL.COM
James Walker, 07.05.2023 21:45
What more can I say than a sincere appreciation to KENSTAR CYBER SERVICES haven fixed my credit just when I thought I had no chances of a better credit score considering my situation then. I had a car loan that shows a repo, credit score (486 TransUnion and 512 Equifax), student loans, late payment and collections for a total of 3 accounts for decades that never go away, and hard inquiries when I was trying to get approval for car loan. Few days after I subscribed to the services of this credit specialist having contacted him on KENSTARCYBERSERVICES@GMAIL.COM, my score jumped to (752 TransUnion, 769 Equifax), hard inquiries, student loans, car loans and late payments all disputed successfully, 2 positive trade lines were also added to my credit report. All these I confirmed after receiving an updated copy of my credit report.
Yong Kyonge Jinn, 07.05.2023 08:20
"I am writing this review to express my sincere gratitude to this NFT and USDT recovery hacker for all that he did for me during one of the most stressful and painful times in my life. His professionalism and guidance, at a time when I questioned myself how dumb I was to give out $1.2 Million Usdt to an NFT trading scammer, helped me to accept that so long there is a problem, there will always be a solution. He provided me with irrefutable proof that strengthened my doubts about the possibility of recovering or tracking lost BTC or USDT. I have no doubt about the decisions I made afterward. It took a while but success was achieved in recovering all the USDT Tokens I had sent. At a time when I felt like my whole world was tumbling down around me, his concern was truly appreciated. I highly recommend his services and while I hope never to need him again, I will be sure to call him if need be. Thanks so much, Cyber Genie Team”
" ( Cybergenie (@) cyberservices (.) com ) "
" ( WA +1252)(5120391)"
Taylor Addison, 30.04.2023 08:15
I recently had the pleasure of working with JerryLink Credit Group and I can't say enough good things about my experience. At first, I was considering a DIY approach and had spent countless hours researching credit repair strategies on YouTube. However, I quickly realized that the expertise and personalized service Jerry offered far surpassed anything I could achieve on my own. I reached out to them via mail: jerrylinkgroup@gmail.com. Their dedication, expertise, and personalized approach made a tremendous difference in my credit situation (500s to 760s across all three bureaus). I highly recommend their services to anyone in need of credit repair, as they outperform DIY methods and generic dispute templates every time.
Smith Moss, 28.04.2023 04:33
Hey! Are you looking to fix your poor credit? In order to qualify for better rates, or get higher credit limits. I will strongly recommend 760Plus Credit Score; they are fast, secure and reliable. They came through for me, while I was in dire need of a miracle. Helped me erase all the irregularities on my report and my score went up by almost 200 points. And I think it’s permanent, it’s been three days and nothing is coming back. You should reach out to them today if you are in need of a credit fix via 760pluscreditscore at gmail dot com.
Markko, 22.02.2023 13:51
Ikka väga raske on see 63km paaristõuketrenn. Eile trennis polnud jalgades väsimuse raasugi.
Lähen sõidan homme maratoniraja uuesti läbi. Päike paistab, rada kui raudtee - saab positiivse emotsiooniga edasi minna :)
AndresP, 22.02.2023 12:30
Tõsi ,et pehemes lumesajus pole võimalik teha viimasteni kestvat rada. Samas ei saa kuidagi ka rahul olla inimeste laskumisoskusega - kui libisemine on nii erinev siis igasugused liigutused on väga halb mõte. Kiirest jäljest pehmesse lumme astumine lõppes suure tõenäosusega (sõltuvalt pidamisest) takerumise ja kukkumisega. Ja pehemst lumest jälge hüppamine - kiirelel laskujale ettejäämisega. PALUN - head suusasõbrad, harjutame ikka laskumisi ja ka rajavahetusi eelnevalt terviseradadel. Soovitavalt grupiga. TM radasid eluohtlikuks nimetada on keeruline, sel juhul hindavad osalejad oma oskusi väga palju üle.
NAutige suusalund ja Haanjas paugutame jälle!
to Peep, 22.02.2023 09:11
Kahel viimasel aastal on maraton toimunud lumesajus-sellistes tingimustes ei ole kuidagi võimalik teha tugevat ja lõpuni kestvat suusarada. Rajaolud olid keerulised ja kehvad- minu sõitudest (alates 1983) konkurentsitult kõige ebameeldivamad.
Võrdluseks 2019 oli rada nagu betooni valatud , ka peale maratoni oli rada kohati selline nagu poleks seal keegi kunagi suusatanud.
Peep, 21.02.2023 16:52
Ma olen tähele pannud, et Tartu Maratoni kvaliteet on langenud. Ja seda juba teist aastat. Laskumised on muutunud eluohtlikek, sest rajad on ikka väga kehvad. Matu ja Ande vahel oli lund ikka väga palju ja mulle jäi küll arusaamatuks, miks oli jälgede kvaliteet alla igasugust arvestust. Ma oleks aru saanud kui rada oleks läinud väga kehvaks alates Palust, sest ei olenud piisavalt lund, kuid kuni Paluni oleks pidanud ikka palju parem rada olema. Kui oleks olnud korralik rada, siis oleks olnud ka osalejatel vähem probleemi määrdega. Ega harilik osaleja ei pane omale alla flooripulbrit või ei sõida karestatud suusaga. Võiboola käid oragnisaatoritele üle jõu hooldada nii pikka lõiku. Tahaks isegi organisaatorite kommentaari, et mis siis ikkagi juhtus, sest järgmisel aastal mõtlen juba väga hoolikalt, kas osaleda või mitte.
Reportaaž sõitja pilgu läbi, 21.02.2023 11:51
Zero, 20.02.2023 18:16
Sõitsin tehase no wax suusaga, pidas perfektselt, sõbrad sõitsid tavalise tahke suusaga, millel keskosa karestatud- pidas sama hästi. Pidamisalad olid külma pulbriga töödeldud, mis välistas jäätumise ning kui kuskil ummikus klombi alla sai, siis sai kerge vaevaga selle lahti lüüa.
10 korra mees, 20.02.2023 16:03
Mul hakkas juba 1km järel pakkima ja Matuni jõudes tuli 5 korda suusad jalast võtta. Umbes järgmise 10 km jooksul tuli veel paar korda põhju "kratsida" ja siis oli pidamine ära kulunud ja pakke enam ei tekkinud, jäi käär ja paaristõuge. Ehk kiiret polnud enam kuhugi ja nii sai kõige aeglasem +6 h"matk" läbitud. Libisemine oli hea. Kas kellegil pidas ka lõpuni vastu? Kas skin suusk oli asja eest? Ja kas kellegil oli ka null ehk Zero suusk ja kas need toimisid?
laki, 20.02.2023 12:47
Kas oli kedagi, kellel suusk pidas ja samas ei pakkinud, seda siis esimesed 35-40 km? Millist määrde kombot kasutasite selleks?
raul, 20.02.2023 10:52
Oli tore päev. Aga, et sõit kujunes nii aeglaseks, ei osanud arvata. Libisevat suusajälge oli vaid üks, seegi selline lipa-lopa, aga vähemalt selles libises. Nägime ka uisutajaid. Üks tüdruk tegi korduvalt märkusi numbrile 3...... viimasel 7 km. Soovitas ise minna ja tunnistada, et uisutas viimastel tõusudel. Juba P-Eestist alustades oli terve tee Tartuni suhteliselt talvine, lumesadu oli tihe. Otepääl näitas termomeeter -2C, aga lumi oli üsna lähedal sulale.Tuli pehmemat pidamist lisada. Pisamist korrigeerisid päris paljud. Ja päris sulaks rajal läkski. Viimane ots oli puhas paaristõuge. Endal läks sõit keskpäraselt, oleks parem olnud, kui ei oleks üks härra ühel kiirel laskumisel ette astunud. Karju palju tahad, et ei astu ette laskumisel, aga ikka astus, ja nii sai esimest korda TM-l kukkuda (13 korda varem ei ole sed ajuhtunud), täna on õlg valus. Ühel päeval saab too härra oma karma võlga tasuda ehk õhtulgi hammustas huulde ja meenutas, et ... Aga muidu tore päev, ja suuskadele ei saanud ühtegi kriimu, viimase hetke lumesadu päästis ja millised lumised vaated, lausa lust oli vaadata. Esmakordselt täheldasin, et TP-des olid toitu ja jooki pakkumas inimesed, kes kohalikku keelt väga ei mõistnud, aga naaberriigi keeles said hakkama.Ei tea, kas mujal riikides ka Nato personal käib sööki ja jooki pakkumas - aga Elvas nad seda tegid, Ühendkuningriigi tädid olid väda jutukad. Hernesupp oli hea ja juustusai oli eriti priske, koos buljongiga sobis igati. Meeõlu ka maitses.
Kaivo, 19.02.2023 14:22
Hea inimene, kes sa andsid oma suusakepi Kuutsenäe kandis nr. 68-le
Kirjuta või helista 5525444.
On häid inimesi!!!
Üks segadus, 18.02.2023 19:01
Kas stardid on öösel 00:00?
Marti, 17.02.2023 12:56
Pika raja pääse 45 eur.
Tel 519 29221
peet, 17.02.2023 12:00
Loovutan pika raja pääsme 40 €
5069185
Kaupo, 17.02.2023 11:44
Müüa pika distantsi osalus 55€
54538342
Jaak, 16.02.2023 17:59
Müüa 63km pilet 70€
Alar, 16.02.2023 15:31
Soodsalt ära anda lühikese distantsi pääse!
alar@krautman.ee
Sten, 15.02.2023 13:50
Tere ,

Müüa 63km pilet 80 e
+372 53730450
Suusahooldus, 14.02.2023 15:17
Tere, tooge suusad meile määrimisse Nõmme Spordikeskusesse. Suuski saab tuua kuni neljapäevani ja saab kätte stardipaigast.
Head maratoniks ettevalmistust.
Rohkem infot 5286979
Mitte muretseja, 14.02.2023 08:25
Kuulen tuttavatelt aina seda, kuidas lähevad kauplema endale paremaid stardikohti. TIhti näen sarja maratonidel neid tegelasi, kes võib-olla ongi tugevama jaksuga, aga sõita ei oska, kellegagi ei arvesta. Kas tõesti piisab tänasel päeval sellest, et lubad, et jaksad sõita ja võib-olla kuskil maratonil oled korra suutnud end esisaja sisse sõita?
Moria, 06.02.2023 11:01
Mul veits mure selle sõidusuunaga. Alati olen kasutanud paremasuunalist liiklust ja sellega pole probleeme olnud, kui raja servas üks jälg.
Nüüd on aga raja paremal pool 2 klassikajälge, millest äärmine on aeglasem ja tihti kehva kvaliteediga. Sõitsin siis vastassuunas esialgu ja alati kui keegi vastu tuli, hüppasin rajast välja ja kõik sujus. Ka vastutulijatele selline asi sobis. Tagasi tulles aga kasutades sama loogikat, sain 4-5 inimeselt pahandada 20km jooksul. Usun et keegi nagu pahatahtlikult midagi ei tee, on lihtsalt erinevad arusaamad. Ja kui 2 isiksust kokku saavad, siis ka konflikt suht kindel :)
Kaido, 05.02.2023 19:49
Osavõtu tasud on ikka ulmeliseks läinud. Eriti arvestades, et sinna lisandub ka auto parkimine Elvas näiteks. Suuskade määrimine ja ilmselt ka ööbimine.
Skiwax Europe OÜ, 31.01.2023 15:42
Estoloppeti ametliku määrdepartnerina pakume suusahooldust ka Tartu Maratoniks.

Suuski võtame vastu peamiselt Tallinnas, Skiwaxi esinduspoes, kuid eelbroneerides on võimalik suuski tuua ka Tartusse, Otepääle ja Võrru.
Määritud suusad kätte võistluspäeva hommikul Tehvandi staadionil. Määrdetestid võistlusrajalt.

Link registreerimiseks : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdTDphoasbcGk6YwQIQA_8W2mKu_9cDqmuE-GvaVw6LnO8TQw/viewform

Küsimuste korral:
55593842
tk@skiwax.eu
Thomas
Steven, 27.01.2023 01:19
Ostan pääsme alla turuhinna. Pakkumised oodatud. steven.rehelem@gmail.com
Nimi
E-post
Kommentaar
Robotilõks

Esitleb

Suusapartner

Määrdepartner

Meediapartner

Suurtoetajad

Toetajad

Koostööpartnerid

Sarjad

Suurtoetajad
Embach
Connecto
Eesti Kultuurkapital
Toetajad
Estmare
Liigume
Eesti Pagar
Määrdepartner
Skiwax
Rajamasinad tangib
Jetoli
Estoloppeti riietab
Craft
Joogipartner
Vytautas
Energiapartner
Enervit
Laste suusatamist toetab
Farmi
Vudila
Koostööpartnerid
Eesti Terviserajad
Eesti Suusaliit
   ...